SHISHANI Akustycznie

» Wydarzenia » 2013-05-27

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


SHISHANI Akustycznie, 28 maja (wtorek),
godz. 21.00 , Motel Łużycki

Z przyjemnością zapraszamy na akustyczny koncert SHISHANI- pochodzącej z Namibii piosenkarki i kompozytorki, wschodzącej gwiazdy tamtejszej sceny muzycznej. Jej soul'owe, anglojęzyczne produkcje z elementami jazzu i muzyki rodzimych obszarów zdobywają coraz większą popularność. Piosenka "Minority" została nominowana do Best Music Video 2013 Namibian Annual Music Awards.
Gościnnie z artystką zagra Adam Jaworowicz.

Bilety w cenie 14 zł, 10 zl (młodzież) w sekretariacie MDK, Motelu Łużyckim, także tuż przed koncertem.

Do zobaczenia.

Reggae z serca dla serca! Gramy dla Kamila!

» Wydarzenia » 2013-05-21

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


W sobotę (25 maja) zapraszamy do lubańskiego Amfiteatru na Koncert Charytatywny dla Kamila Nowosielskiego. Od godz. 16.00 na Kamiennej Górze rozbrzmiewać będzie Reggae z serca dla serca. Czeka na Was porządna dawka świetnej muzyki. W zamian otwórzcie serca i kupcie cegiełkę za jedyne 15 zł. Z tych pojedyńczych cegiełek zbudujemy wielki mur tak ważnej pomocy. Bądźcie z nami i razem pomóżmy Kamilowi!

Seniorzy artystycznie...

» Wydarzenia » 2013-05-21

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Już w czwartek 23 maja od godz. 9.00 wspólnie z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego oraz Burmistrzem Miasta Lubań zapraszamy na VI Przegląd Dorobku Artystycznego Seniorów.

Eurydyka powędrowała....

» Wydarzenia » 2013-05-20

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Koncert wspomnieniowy z piosenkami Anny German już za nami. Agnieszce Babicz dziękujemy za niezapomniane muzyczne chwile, a publice za to,że dopisała!

Niech się święci 3 Maja

» Wydarzenia » 2013-05-07

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Po wcześniejszych, oficjalnych uroczystościach związanych z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, po południu zaproponowaliśmy świąteczny festyn. Pogoda przeniosła nas pod dach, ale humorów nie popsuła. Zadbały o to dzieci, młodzież i dorośli artyści Miejskiego Domu Kultury. Muzyka, taniec i "ciasteczka życia" dla Kamila...a w każdym piękna i mądra sentencja. Wiwat Maj!

Wędrująca Eurydyka - Wspomnienie o Annie German

» Wydarzenia » 2013-04-23

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


9 maja zapraszamy na 11. odcinek serialu Anna German! W sentymentalną podróż z Wędrującą Eurydyką zabierze Państwa Agnieszka Babicz (śpiew), Beata Olga Kowalska (narracja) oraz zespół Big4Band.
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sekretariacie MDK oraz w Restauracji Tęczowa (miejscu koncertu).
Proponujemy także bilety grupowe w cenie 30 zł *, które kierujemy do zakładów pracy i innych instytucji. Dla młodzieży przygotowaliśmy wejściówki w cenie 15 zł**. Zapraszamy!
* min. 10 szt.
**za okazaniem legitymacji szkolnej


Idź do strony: poprzednia 1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38 następna