Wydarzenia Promowane


» WYDARZENIA
» Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli
» 2015-09-29


Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli


Łużyckie Stowarzyszenie Miłośników Modelarstwa w Lubaniu „Pasjonat”, Urząd Miasta Lubań, Starostwo Powiatowe w Lubaniu, Miejski Dom Kultury oraz Łużyckie Centrum Rozwoju zapraszają do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Łużyckim Konkursie Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych o puchar Starosty Lubańskiego i Burmistrza Miasta Lubań.


» WYDARZENIA
» Zajęcia teatralne dla dzieci
» 2015-09-23


Zajęcia teatralne dla dzieci


Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na bezpłatne zajęcia teatralne dla dzieci. Do udziału w zajęciach zapraszamy uczniów szkół podstawowych. Spotkanie inauguracyjne odbędzie się 1 października o godz. 16.00


» WYDARZENIA
» Kabaret Młodych Panów
» 2015-09-15


Kabaret Młodych Panów


Już niebawem w Lubaniu wystąpi Kabaret Młodych Panów w składzie Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. Bezczelnie Młodzi Panowie z kilkunastoletnim doświadczeniem na kabaretowej scenie wystąpią w Lubaniu 1 października. Program „10/10, czyli urodziny!” to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie – al dente!


» WYDARZENIA
» Koncert muzyczno - literacki
» 2015-09-08


Koncert muzyczno - literacki


W najbliższy poniedziałek gościem Miejskiego Domu Kultury będzie Oleg Dowgal, muzyk Filharmonii Lwowskiej oraz wykładowca w Wyższej Szkole Muzycznej we Lwowie. Na stałe współpracujący z zespołem BREVIS. W wolnym czasie komponuje muzykę, której inspiracją są ludowe utwory z rejonu Karpat. Występował w większości krajów byłego ZSRR oraz we Francji, Niemczech, Belgii i Holandii. Od kilku lat znany jest również w naszym kraju. Koncertował min. z Ireną Jarocką, Stanem Borysem i Stanisławem Soyką. Fletnia Pana to instrument coraz bardziej popularny. Oleg Dowgal zaprezentuje słuchaczom utwory muzyki klasycznej, światowe przeboje muzyki rozrywkowej oraz utwory ludowe. Artyście towarzyszyć będzie pisarz Roman Pankiewicz, który zaprezentuje autorskie wiersze.


» WYDARZENIA
» Spotkania organizacyjne
» 2015-09-07


Spotkania organizacyjne


W nowym roku szkolnym 2015/2016 na wszystkich zainteresowanych w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu czekają atrakcyjne zajęcia rozwijające pasje i talenty. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, młodzież oraz dorosłych na spotkania organizacyjne.


» WYDARZENIA
» Watra poetycko - muzyczna
» 2015-09-07


Watra poetycko - muzyczna


Zapraszamy na spotkanie z poezją. 12 września br. o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się X Lubańska Watra Poetycko-Muzyczna. W programie: prezentacja wierszy autorskich, rozmowy o poezji, wspólne ognisko, wręczenie nagród zwycięzcom konkursu poetyckiego "O czym szepczą bazaltowe skały".


» Dyskusyjny Klub Muzyczny
»
» 2015-09-01
Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na spotkania Dyskusyjnego Klubu Muzycznego. Na dużym ekranie, w jakości dźwięku 5.1. koncert grupy U2. Wstęp wolny


» WYDARZENIA
» Zakończenie wakacji
» 2015-08-25


Zakończenie wakacji


Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu zapraszają na doroczny festyn na Osiedlu Piastów. W tym roku spotkamy się pod hasłem zakończenia wakacji. Zapraszamy od godz. 14.00


» WYDARZENIA
» Filmowy Piknik Rodzinny
» 2015-08-17


Filmowy Piknik Rodzinny


2 łyżeczki magii, szklanka zabaw i animacji oraz pół kilograma filmowych wrażeń oto przepis na dobrą zabawę. 22 sierpnia na lubańskim Rynku odbędzie się Filmowy Piknik Rodzinny. Liczne gry, warsztaty oraz konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo pokaz magicznych sztuczek profesjonalnego iluzjonisty i założyciela pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji - Radka Hoffmana. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń odbędzie się plenerowy seans filmowy. Najmłodszych rozśmieszą „Pingwiny z Madagaskaru”, zaś starszych zaintrygują dalsze przygody agenta 007 w filmie „Skyfall”. Na Filmowy Piknik Rodzinny zapraszają Bank BGŻ BNP Paribas, Miejski Dom Kultury w Lubaniu oraz Miasto Lubań.


» WYDARZENIA
» Bezpłatny kurs językowy
» 2015-07-25


Bezpłatny kurs językowy


Miejski Dom Kultury w Lubaniu we współpracy ze Szkołą Językową PROFI-AKADEMIA zaprasza wszystkich, którzy ukończyli 50 lat na darmowy kurs języka niemieckiego i angielskiego. Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury w miesiącu sierpniu, aby wziąć udział w kursie należy wypełnić ankietę, która dostępna jest w sekretariacie MDK.


» WYDARZENIA
» FolkArt2015
» 2015-07-13


FolkArt2015


Już po raz 12. do Lubania przyjadą i wystąpią zespoły śpiewacze, chóry, kapele ludowe i soliści z całego – szeroko rozumianego - regionu. Oprócz tego zespoły przygotują stoiska z tradycyjnymi potrawami. Na stołach pojawią się wyroby pierogowe, pierogopodobne, ziemniaczane, nalewki domowe oraz domowe wypieki i ciasta z owoców sezonowych. FolkArt 2015 odbędzie się na lubańskim rynku 25 lipca od godz. 15:00. Zapraszamy


» WYDARZENIA
» Abstynencki Festiwal Muzyczny
» 2015-07-06


Abstynencki Festiwal Muzyczny

» WYDARZENIA
» Wakacje z kulturą
» 2015-06-29


Wakacje z kulturą


Od przyszłego tygodnia zaczynamy w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu - "Wakacje z kulturą". Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00 wykwalifikowani instruktorzy prowadzić będą zajęcia integracyjne. Ponadto ruch na świeżym powietrzu, konkurs piosenki wakacyjnej, ognisko, seanse filmowe, gry i zabawy plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne oraz liczne niespodzianki. Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony poczęstunek i napoje. Zapraszamy od 6 do 17 lipca. Wstęp wolny


» WYDARZENIA
» Sponsorzy i partnerzy
» 2015-06-23


Sponsorzy i partnerzy


Tauron Dystrybucja
Tauron Dystrybucja» WYDARZENIA
» Dni Lubania 2015 - program
» 2015-06-23


Dni Lubania 2015 - program

» WYDARZENIA
» Dni Lubania 2015
» 2015-06-22


Dni Lubania 2015

» WYDARZENIA
» Noc Kupały
» 2015-06-15


Noc Kupały


Przed nami Noc Świętojańska – najkrótsza noc roku, zwana również Nocą Kupały. Późnym popołudniem 19 czerwca br. na ulicy Staszica nad Siekierką mieszkańcy Lubania przeniosą się w czasie, aby poznać, jakie tajemnice kryją w sobie słowiańskie walentynki.


» WYDARZENIA
» Wywiadówka Taneczna
» 2015-06-15


Wywiadówka Taneczna


Wszystkich miłośników tańca towarzyskiego zapraszamy do Auli Kompleksu Edukacyjnego w Lubaniu 17 czerwca o godz.18.00 na "Wywiadówkę taneczną" i podsumowanie roku tanecznego 2014/2015.


» WYDARZENIA
» Festyn Rodzinny
» 2015-05-26


Festyn Rodzinny


Przed nami pierwszy czerwca - dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Lubań zaplanował atrakcje w przeddzień święta - w niedzielę 31 maja, aby móc rodzinnie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. W ramach festynu rodzinnego lubański rynek zamieni się w w jeden wielki plac zabaw. Na scenie wystąpią lokalne zespoły muzyczne, ponadto konkursy i gry rekreacyjne dla dzieci i rodziców. Dla najmłodszych bezpłatne dmuchańce i zjeżdżalnie oraz szereg innych atrakcji.


» WYDARZENIA
» Warsztaty Dancehall dla Kamila
» 2015-05-26


Warsztaty Dancehall dla Kamila


Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na warsztaty tańca nowoczesnego DANCEHALL, które poprowadzą zawodowe instruktorki - Kamila Dudek oraz Wiktoria Kunka. DANCEHALL to 3 godziny doskonałej zabawy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych tancerzy. Wszystko na rzecz zmagającego się z chorobą nowotworową Kamila Nowosielskiego. Wstęp - cegiełka 20 zł.

Idź do strony: poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11 następna