Nowa strona www

» Wydarzenia » 2017-05-04

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury LubanMarek Piekarczyk - akustycznie

» Wydarzenia » 2017-04-12

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Pierwsza wiosenna propozycja koncertowa Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu MAREK PIEKARCZYK - akustycznie. Bilety w promocyjnej cenie 35 zł do nabycia w sekretariacie MDK oraz na stronie www.biletyna.pl.

Koncert Świat Muzyki Filmowej

» Wydarzenia » 2017-04-04

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na niezwykły koncert - Galę Muzyki Filmowej. Ścieżki dźwiękowe zaprezentowane przez Orkiestrę Kameralną „Klassik Modern” pochodzą z najbardziej popularnych hollywoodzkich filmów, między innymi: Pearl Harbour, Titanic, Requiem do snu, Piraci z Karaibów, Sherlock Holmes. Nie zabraknie również muzyki dla najmłodszego słuchacza z takich filmów, jak: Madagaskar, Kraina lodu, czy Król Lew. Jeżeli lubisz muzykę filmową, ten program spełni Twoje oczekiwania! Utwory wykonywane na żywo przez orkiestrę ilustrować będzie projekcja fragmentów filmów i slajdów na ekranie kinowym. Koncert odbędzie się w Niedzielę Palmową 9 kwietnia o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. Dzięki dofinansowaniu Fundacji PZU wstęp na koncert jest bezpłatny.

Konkurs na palamę i pisankę

» Wydarzenia » 2017-03-14

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania, kto w terminie do 7 kwietnia dostarczy do MDK w Lubaniu własnoręcznie wykonane prace w ilości do 3 sztuk. Najlepsze prace zostaną nagrodzone 19 kwietnia, a wszystkie zgłoszone w konkursie pisanki i palmy będą pokazywane na wystawie zorganizowanej w Galerii Foyer.

Spotkanie poetycko-muzyczne

» Wydarzenia » 2017-03-14

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Stowarzyszeniem LSA Odnowa, Dolnośląska Grupa Literacka Nurt oraz Miejski Dom Kultury w Lubaniu zapraszają na spotkanie poetycko - muzyczne "Mapa Szczęścia". Wydarzenie odbędzie się 24 marca br. o godzinie 17.30 w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu

Bal karnawałowy dla dzieci

» Wydarzenia » 2017-02-14

mdk.luban24.pl - Miejski Dom Kultury Luban


Miejski Dom Kultury w Lubania zaprasza najmłodszych w przebraniach na Bal karnawałowy dla dzieci. Zabawa odbędzie się 19 lutego (niedziela) w godzinach 16:00 -18:00 w Sali Baletowej Miejskiego Domu Kultury. W programie muzyka i piosenki dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami oraz niespodzianki i inne atrakcje. Wstęp wolny.


Idź do strony: 1, 2, 3 ... 36, 37, 38 następna