Wydarzenia Promowane


» WYDARZENIA
» Dla Ciebie Ewo
» 2014-02-14


Dla Ciebie Ewo


Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na wieczór satyryczno-muzyczny "Dla Ciebie Ewo",
6 marca, godz. 18.00, Kawiarenka MDK, ul. Kościuszki 4. W programie znane i lubiane piosenki, monologi, słowo wiązane, dużo dobrego żartu i humoru. Wstęp wolny. Wśród przybyłych pań rozlosowane zostaną zaproszenia na występ kabaretu Paranienormalni.


» WYDARZENIA
» Trudne Powroty
» 2014-02-14


Trudne Powroty


Zapraszamy na wieczór słowno - muzyczny, w trakcie którego zostanie poruszona problematyka trudnych powrotów do zwykłego życia po wyjściu z nałogu. Wykonawcami części artystycznej spotkania będą członkowie lokalnych stowarzyszeń abstynenckich. Wiersze odpowiadające tematyce i nastrojowi wieczoru zaprezentuje Grupa Literacka NURT.» WYDARZENIA
» Koncert Eli Dębskiej w Restauracji Tęczowa
» 2014-01-28


Koncert Eli Dębskiej w Restauracji Tęczowa


20 lutego (czwartek) o godz.19:00 w "Restauracji Tęczowa" w Lubaniu wystąpi Ela Dębska - aktorka, kompozytorka a przede wszystkim wyjątkowa polska piosenkarka. Artystce gościnnie towarzyszyć będzie Adam Jaworowicz. W trakcie koncertu usłyszeć będzie można utwory z repertuaru Leonarda Cohena, Janis Joplin oraz piosenki autorskie.


» WYDARZENIA
» Operetkowy Koncert Walentynkowy
» 2014-01-20


Operetkowy Koncert Walentynkowy


Już niedługo Walentynki - święto miłości. W ten dzień, 14 lutego (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu na operetkowy koncert „Zaśpiewajmy o miłości”. Koncert ten to bukiet muzyczny, łączący najpiękniejsze hity operetkowe i te mniej znane w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami. Jest to splot różnych emocji począwszy od młodzieńczych uniesień, przez flirt, zdradę do gorących namiętności. A wszystko to za sprawą nie tylko operetkowego czardasza czy walca, arii czy duetów, ale również dialogów i komicznych scenek aktorskich, które przezabawnie zapowiedziane przez konferansjera, z lekkością wprowadzają w świat operetki. Artyści często zmieniają kostiumy i różnicują charakter występu od bardzo lirycznego, wzruszającego, do zabawnego i lekkiego, więc każdy na widowni na pewno znajdzie coś dla siebie.
Podczas koncertu, utalentowani, charyzmatyczni soliści zespołu Operus Arte- Dorota Makulec – sopran, Paweł Wytrążek – tenor wyśpiewują między innymi: Usta milczą dusza śpiewa, W rytm walczyka serce śpiewa, Przetańczyć całą noc, Brunetki, blondynki, Wielka sława to żart i wiele innych… Przy fortepianie znakomity pianista Piotr Żukowski, a zabawną konferansjerką wprowadza w świat operetki Piotr Stanisław.
Zróbcie zatem Państwo niespodziankę swojej drugiej połówce i dajcie się razem przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego Wiednia! Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 30 zł (bilet dla pary) dostępne są w sekretariacie MDK (Kościuszki 4) oraz PTTK (ul. Bracka 12). Uwaga! Każdy bilet „dla pary” upoważnia do 10 % rabatu na kolację dla dwojga w Walentynkowy weekend w Restauracji Łużyckiej (Motel Łużycki) lub Restauracji Tęczowa.


» WYDARZENIA
» Pokaz
» 2014-01-15


Pokaz


19 stycznia (niedziela) o godzinie 18.00 zapraszamy do naszej kawiarenki na charytatywny pokaz lubańskiej komedii kryminalnej - "Good luck and good fuck" w reżyserii Bartosza Mereszki. Wstęp 15 zł, a całkowity dochód z projekcji przeznaczony będzie na leczenie Kamila Nowosielskiego. Zapraszamy!


» WYDARZENIA
» Koncert Starego Dobrego Małżeństwa
» 2014-01-10


Koncert Starego Dobrego Małżeństwa


8 lutego o godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu wystąpi Stare Dobre Małżeństwo - zespół, który ma swoich wiernych fanów i wciąż przemierza koncertowe szlaki. Grupa niezmiennie złożona jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących liderowi Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki. W czasie koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje grupy takie jak - "Blues o 4 nad ranem", "Jak", "Komunia", "Bieszczadzkie Anioły" czy "Blues dla małej". Bilety w cenie 35 zł dostępne są w Sekretariacie MDK (ul. Kościuszki 4) oraz lubańskim oddziale PTTK (ul. Bracka 12)

» WYDARZENIA
» Skonan i Przeterminator
» 2014-01-08


Skonan i Przeterminator


16 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 zapraszamy na widowisko teatralno-rozrywkowe pt. Skonan i Przeterminator. Jest to historia dwóch mężczyzn spotykających się przed salą sądową, czekających na swoje sprawy rozwodo...we. Mają dużo przemyśleń na życiowe tematy. Do czego to doprowadza. Sprawdźcie Państwo sami! W rolach tytułowych wystapią aktorzy jeleniogórskiego Teatru im. Cypriana Kamila Norwida: Tadeusz Wnuk i Jacek Grondowy. Autorem tekstu sztuki jest Grzegorz Żak, a wszystko okraszają scenografia Macieja Lechrera i muzyka Lecha Nawrockiego. Warto dodać, że muzyka grana na żywo przez kwartet Adwokat Band. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w Sekretariacie MDK (ul. Kościuszki 4) oraz lubańskim oddziale PTTK (ul. Bracka 12)


» Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
» 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
» 2014-01-03


22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Już po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Orkiestra zagra także w Lubaniu. Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich na Koncert Finałowy 12 stycznia (niedziela) od godz. 16.00 do 21.00. Dla wszystkich darczyńców wystapią lokalne zespoły artystyczne. Do zobaczenia!


» WYDARZENIA
» Jak co Rock'u
» 2014-01-02


Jak co Rock'u


Mamy przyjemność zaprosić zespoły muzyczne (wokalne i wokalno-instrumentalne) do udziału w I Przeglądzie Zespołów Muzycznych „Jak co Rock’u” oraz towarzyszących mu warsztatach muzycznych dla wokalistów i instrumentalistów. Szczegóły w zakładce Imprezy cykliczne/Jak co Rock'u.


» WYDARZENIA
» WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
» 2013-12-20


WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

» WYDARZENIA
» Operowy Festiwal Noworoczny -tam wypada być!
» 2013-12-11


Operowy Festiwal Noworoczny -tam wypada być!


Mamy dla Państwa wspaniałą propozycję na artystyczne rozpoczęcie Nowego Roku. 4 stycznia (sobota) o godz. 18.00 zapraszamy na koncert w ramach Operowego Festiwalu Noworocznego na Dolnym Śląsku. W podróż do Wiednia i Włoch zabiorą Państwa wspaniali artyści (m.in. występująca pierwszy raz w Lubaniu Aleksandra Buczek – solistka europejskich scen operowych). W ich wykonaniu usłyszymy arie i ansamble z najsłynniejszych oper wielkich kompozytorów, a całość wzbogacą najpiękniejsze walce i polki. Tego wieczoru nie może Państwa zabraknąć w naszej Sali Widowiskowej.
Bilety w cenie 35 zł (normalny) oraz 25 zł (ulgowy) dostępne są w Sekretariacie MDK w Lubaniu, ul. Kościuszki 4 oraz Oddziale PTTK Pogórze Izerskie, ul. Bracka 12. Polecamy także bilety grupowe (min. 10 osób) w cenie 20 zł. Informacje w Sekretariacie MDK, tel. 75 646 23 40.


» WYDARZENIA
» Wernisaż pracowni plastycznej
» 2013-12-11


Wernisaż pracowni plastycznej


Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac uczestników naszej pracowni plastycznej, który odbędzie się w środę 18 grudnia o godz. 16.00.


» WYDARZENIA
» Warsztaty decoupage
» 2013-12-04


Warsztaty decoupage


Wszystkich, którzy chcą tworzyć cuda i cudeńka techniką decoupage zapraszamy na warsztaty w środę 11 grudnia o godz 16.00. Do zobaczenia!


» WYDARZENIA
» Piwnica pod Baranami
» 2013-11-25


Piwnica pod Baranami


14 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do Restauracji Tęczowa na spotkanie z krakowską Piwnicą pod Baranami. Będzie jak zawsze ciekawie i klimatycznie. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie MDK, Restauracji Tęczowa i lubańskim Oddziale PTTK. Przy jednoczesnym zakupie biletu na program Grzegorza Żaka (6 grudnia) bilet w cenie 25 zł. Polecamy transakcję wiązaną:) Do zobaczenia!


» WYDARZENIA
» Gitarą i Satyrą - Grzegorz Żak w MDK
» 2013-11-20


Gitarą i Satyrą - Grzegorz Żak w MDK


6 grudnia (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy na mikołajkową porcję dobrego humoru. Na naszej kawiarenkowej scenie pojawi się Grzegorz Zak - artysta, kabareciarz i poeta. Jego "śpiewograny" program satyryczny z pewnością przypadnie Państwu do gustu i poprawi nastrój. Wstęp na wydarzenie to jedyne 5 zł, a warto je wydać także dlatego,że bilet na Grzegorza Żaka uprawni do promocyjnej ceny na grudniowy koncert Piwnicy pod Baranami. Zapraszamy!


» WYDARZENIA
» Zabawa Andrzejkowa dla seniorów i samotnych
» 2013-11-20


Zabawa Andrzejkowa dla seniorów i samotnych


Wspólnie z Ośrodkiem Wsparcia Dziennego do Andrzejkowej zabawy przy muzyce "na żywo" zapraszamy wszystkich seniorów i osoby samotne.


» WYDARZENIA
» Andrzejki dla młodszych
» 2013-11-20


Andrzejki dla młodszych


Wszystkich uczestników zajęć MDK zapraszamy na Andrzejkowe szaleństwo w obowiązkowym przebraniu:)


» WYDARZENIA
» Listopadowy NURT zaprasza!
» 2013-11-20


Listopadowy NURT zaprasza!


Zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Literackiej NURT!


» WYDARZENIA
» Tajemnice TESTAMENTU ELEONORY w MDK
» 2013-11-15


Tajemnice TESTAMENTU ELEONORY w MDK

» WYDARZENIA
» Zapraszamy na kolejny DKM!
» 2013-11-12


Zapraszamy na kolejny DKM!
Idź do strony: poprzednia 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11 następna